- Úvod
- Doplňky a příslušenství
- Kotvící sada vaků na písek pro nůžkové stany
Kotvící sada vaků na písek pro nůžkové stany

- Popis produktu
- Související zboží6
- Kotvící sada vaků na písek pro nůžkové stanySkladem > 5 kscena od 980 Kčcena od 809,92 Kč bez DPH
Kotvící vaky jsou vyrobeny z polyesteru a poskytují rychlé zajištění nůžkových stanů proti nepřízni počasí. Každý z vaků obsahuje dvě oddělené komory, které lze nit pískem nebo štěrkem. Váha těchto naplňených vaků pak pomáhá udržet nůžkový stan bezpečně na zemi.
Jednoduchý způsob ukotvení nůžkových stanů
Do oddělených komor každého vaku lze též vložit ideálně 2l plastovou PET láhev, naplněnou buď vodou, nebo jemným pískem. PET láhev zajistí, že nebude docházet k úniku náplně, a drasticky tak zvyšuje praktičnost a jednoduchost použití těchto vaků. Každý vak tak nabídne buď 4kg zátěže (v případě naplnění PET flašek vodou), nebo circa 6kg pokud jsou flašky naplněny jemným pískem.
Ideální a levné řešení ke kotvení stanů na tvrdém povrchu
K vertikálním stojnám (nohám) nůžkových stanů se vaky připevňují pomocí suchého zipu. Suchý zip nohu stanu "uzamkne" uvnitř kotvícího vaku a ten posléze "sedí" na patce nohy, kterou zatěžuje a tím i kotví.